RESULTATS I CLASSIFICACIONS XXVIè TORNEIG DE LA VEREMA

ESCOLA – COMARCAL

RESULTAT – PARTIT EXHIBICIÓ

C.P. VILAFRANCA – C.P. CUBELLES 4 3

 

PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ

RESULTATS

C.P. VILAFRANCA – C.P. CUBELLES 2 6
C.P. VILAFRANCA – C.P. CALAFELL 7 2
H.C. SENTMENAT – C.P. CUBELLES 1 9
C.P. CALAFELL – H.C. SENTMENAT 1 10
C.P. CUBELLES – C.P. CALAFELL 12 0
C.P. VILAFRANCA – H.C. SENTMENAT 6 5

 

CLASSIFICACIÓ

C.P. VILAFRANCA X X X X X X
C.P. CUBELLES X X X X X X X X X
C.P. CALAFELL
H.C. SENTMENAT X X X

 

 

PREBENJAMÍ

RESULTATS GRUP 1

C.P. VILAFRANCA B – COCENTAINA H.C. B 4 2
C.P. VILAFRANCA B – H.C. VILASECA 5 5
COCENTAINA H.C. B – H.C. VILASECA 3 3


CLASSIFICACIÓ GRUP 1

C.P. VILAFRANCA B  X X X X
COCENTAINA H.C. B
C.H. VILASECA X X

 

 

RESULTATS GRUP 2

C.P. VILAFRANCA A – COCENTAINA H.C. A 1 0
COCENTAINA H.C. A – H.C. SENTMENAT 6 1
C.P. VILAFRANCA A – H.C. SENTMENAT 10 2

 

CLASSIFICACIÓ GRUP 2

C.P. VILAFRANCA A X X X X X X
H.C. SENTMENAT
COCENTAINA H.C. A X X X

 

 

RESULTATS FASE FINAL PREBENJAMÍ

6è – 5è lloc: COCENTAINA H.C. B – H.C. SENTMENAT 3 0
4t – 3r lloc: C.H. VILASECA – COCENTAINA H.C. A 2 1
FINAL: C.P. VILAFRANCA B – C.P. VILAFRANCA A 2 0

 

 

BENJAMÍ

RESULTATS

C.P. VILAFRANCA A – COMPAÑÍA DE MARÍA 6 5
COMPAÑÍA DE MARÍA – CAPELLADES H.C. 10 6
C.P. VILAFRANCA B – C.H. VILASECA 0 3
C.P. VILAFRANCA A – C.H. VILASECA 6 2
C.P. VILAFRANCA B – CAPELLADES H.C. 1 8
C.P. VILAFRANCA A – CAPELLADES H.C. 10 2
C.P. VILAFRANCA A – C.P. VILAFRANCA B 10 0
COMPAÑÍA DE MARÍA – C.H. VILASECA 11 1
C.H. VILASECA – CAPELLADES H.C. 2 1
C.P. VILAFRANCA B – COMPAÑÍA DE MARÍA 1 7

 

CLASSIFICACIÓ

C.P. VILAFRANCA A X X X X X X X X X X X X
COMPAÑÍA DE MARÍA X X X X X X X X X
CAPELLADES H.C. X X X
C.P. VILAFRANCA B
C.H. VILASECA X X X X X X

 

 

ALEVÍ

RESULTATS GRUP 1

C.P. VILAFRANCA A – C.P. VILAFRANCA B 5 2
C.P. VILAFRANCA B – H.C. VILASECA 2 0
C.P. VILAFRANCA A – H.C. VILASECA 10 0


CLASSIFICACIÓ GRUP 1

C.P. VILAFRANCA A X X X X X X
C.H. VILASECA
C.P. VILAFRANCA B X X X

 

 

RESULTATS GRUP 2

C.P. VILAFRANCA C – COCENTAINA H.C. 6 1
C.P. VILAFRANCA C – C.T. BARCINO 5 4
C.T. BARCINO – COCENTAINA H.C. 3 1

 

CLASSIFICACIÓ GRUP 2

C.P. VILAFRANCA C X X X X X X
COCENTAINA H.C.
C.T. BARCINO X X X

 

 

RESULTATS FASE FINAL ALEVÍ

6è – 5è lloc: C.H VILASECA – COCENTAINA H.C.
4t – 3r lloc: C.P. VILAFRANCA B – C.T. BARCINO 0(0) 0(1)
FINAL: C.P. VILAFRANCA A – C.P. VILAFRANCA C 5 0

 

FEMENÍ SUB16

RESULTATS

C.P. VILAFRANCA – M.S.K MUNGÍA BILBAO 7 0
M.S.K MUNGÍA BILBAO – U.E.H BARBERÀ 0 9
C.P. VILAFRANCA – ALAMEDA OSUNA 0 4
ALAMEDA OSUNA – U.E.H BARBERÀ 2 1
ALAMEDA OSUNA – M.S.K MUNGÍA BILBAO 6 0
C.P. VILAFRANCA – U.E.H BARBERÀ 3 1

 

CLASSIFICACIÓ

C.P. VILAFRANCA X X X X X X
M.S.K MUNGÍA BILBAO
ALAMEDA OSUNA X X X X X X X X X
U.E.H BARBERÀ X X X

 

 

INFANTIL

RESULTATS GRUP 1

C.P. VILAFRANCA A – C.P. VILAFRANCA C 6 0
C.P. VILAFRANCA C – ALAMEDA OSUNA 3 1
C.P. VILAFRANCA A – ALAMEDA OSUNA 8 3


CLASSIFICACIÓ GRUP 1

C.P. VILAFRANCA A X X X X X X
ALAMEDA OSUNA
C.P. VILAFRANCA C X X X

 

 

RESULTATS GRUP 2

C.P. VILAFRANCA B – COCENTAINA H.C. 9 0
H.C. SENTMENAT – COCENTAINA H.C. 8 3
C.P. VILAFRANCA B – H.C. SENTMENAT 4 1

 

CLASSIFICACIÓ GRUP 2

C.P. VILAFRANCA B X X X X X X
COCENTAINA H.C.
H.C. SENTMENAT X X X

 

 

RESULTATS FASE FINAL INFANTIL

6è – 5è lloc: ALAMEDA OSUNA – COCENTAINA H.C.
4t – 3r lloc: C.P. VIALFRANCA C – H.C. SENTMENAT
FINAL: C.P. VIALFRANCA A – C.P. VILARANCA B 2 1

 

 

JUVENIL

RESULTATS GRUP 1

C.P. VILAFRANCA A – H.C. PIERA 3 0
C.P. VILAFRANCA A – U.E.H. BARBERÀ 1 1
H.C. PIERA – U.E.H. BARBERÀ 5 1


CLASSIFICACIÓ GRUP 1

C.P. VILAFRANCA A X X X X
H.C. PIERA X X X
U.E.H. BARBERÀ X

 

 

RESULTATS GRUP 2

C.P. VILAFRANCA B – C.H VILASECA 1 4
C.P. VILAFRANCA B – COCENTAINA H.C. 3 1
C.H VILASECA – COCENTAINA H.C. 2 0

 

CLASSIFICACIÓ GRUP 2

C.P. VILAFRANCA B X X X
COCENTAINA H.C.
C.H VILASECA X X X X X X

 

 

RESULTATS FASE FINAL JUVENIL

6è – 5è lloc: U.E.H BARBERA – COCENTAINA H.C.
4t – 3r lloc: H.C. PIERA – C.P. VIALFRANCA B 7 2
FINAL C.P. VILAFRANCA A – C.H. VILASECA 2 3

JUNIOR

RESULTATS

C.P. VILAFRANCA – C.T. BARCINO 4 1
C.H. VILASECA – U.E.H. BARBERÀ 5 2
C.P. VILAFRANCA – U.E.H. BARBERÀ 2 0
C.T. BARCINO – C.H. VILASECA 2 6
U.E.H. BARBERÀ – C.T. BARCINO 4 3
C.P. VILAFRANCA – C.H. VILASECA 0 1

 

CLASSIFICACIÓ

C.P. VILAFRANCA X X X X X X
C.T. BARCINO
C.H. VILASECA X X X X X X X X X
U.E.H BARBERÀ X X X

 

 

2a CATALANA

RESULTATS SEMIFINALS 2A CATALANA

SF1  –  C.P. VILAFRANCA A – COCENTAINA H.C. 1 0
SF2  –  C.P. VILAFRANCA B – ALAMEDA OSUNA 1 3

RESULTATS SEMIFINALS 2A CATALANA

3r – 4t lloc: COCENTAINA H.C.- C.P. VIALFRANCA B 4(1) 4(2)
FINAL:       C.P. VILAFRANCA A – ALAMEDA OSUNA 2 4

 

OKLIGA PLATA

RESULTATS

C.P. VILAFRANCA – C.H VENDRELL 1 6

 

CLASSIFICACIÓ

C.P. VILAFRANCA
C.E. VENDRELL X X X